• Kategorie blogu
Blog
Sejdeme se na Svachovce :-)
18.08.2022
Sejdeme se na Svachovce :-)
Znalci české whisky určitě ano, a co je zde tak jedinečného ? ... číst celé
Zobrazit všechny články
Sledujte nás na sítích

         

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Zachraňte české a moravské palírny
01.04.2020

Zachraňte české a moravské palírny

Taky jste přemýšleli, jak bude vypadat svět za pár týdnů…měsíců, až nám odezní karanténa a Covid-19 se někam schová?  Kdo bude vítězem a kdo poražený? Já se obávám, že mezi poražené budou patřit i naše řemeslné lihovary a palírny. Protože jejich hlavním odbytištěm z 90 % je gastro provoz a něco málo prodají přes pár e-shopů, jako jsme my. Je to pro ně další nepříjemná rána, po tom, co se od 1.1.2020 zvýšila spotřební daň o 13%. Většina lokálních destilérek, kterých za posledních 8 let vyrostlo několik desítek, ještě nebyla ani v černých číslech po rozsáhlých investicích do lihovarů a legislativních změnách. To může znamenat, že obroda českého lihovarnictví se může vrátit zpět a zbyde nám opět jen sortiment z hypermarketu. Pozor! Takhle to nemusí ale dopadnout, ten kdo rozhoduje, je zákazník.  To, co naši palírníci budou potřebovat, bude dobrá dostupnost zboží a zákaznická preferovanost.

Jak toho můžeme společně dosáhnout? Stačí když budeš kupovat české prémiové destiláty on-line na e-shopech, třeba i u nás na www.destilerka.cz.  A co my pro to ještě navíc uděláme? My snížíme ihned cenu dopravy do Balíkovny České Pošty na symbolických 39Kč do konce "Nouzového stavu"

Budeme rádi, když naši výzvu budeš sdílet i s ostatními. Drž palce palírnám, ať tu s námi všichni budou i nadále a ať je to všechno v dobrém za námi.

 

Pavel

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vydestilované novinky do emailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách od českých mistrů destilatérů. Rozesíláme 1x za měsíc.
Naše záruky

Do 24 hodin zásilku odesíláme

  Sledování zásilky

  Zabalené v protinárazovém obalu

  3Dplatba kartou nebo dobírka

  Můžete objednat i větší množství, my zboží dodáme do 7 dnů

 

Ikony u zboží

45%  Obsah % alkoholu

  Limitovaná edice 

    Medaile či jiné ocenění

  Dárkové balení

    Na zakázku vlastní etikety

Podporujeme
 
 
 
  • Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let
  • Při převzetí zboží bude ověřen váš věk
  • Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní
Kontakty
Logo
(Po-Ne, 10-19 hod.)

Jsme čeští dobrodruzi v prémiovém alkoholu

Rozhodli jsme se, že pomůžeme českým výrobcům a pozvedneme znalost českého rukodělného prémiového a luxusního alkoholu nejucelenější nabídkou na našem eshopu. Protože osobně známe téměř všechny licencované destilatéry v Česku, tak s nimi pečlivě vybíráme správný sortiment pro náš eshop. Chceme, abyste viděli neskutečnou šíři jak druhovou, tak i zeměpisnou. To má své výhody, kdy můžeme přijít s velmi limitovanými edicemi a zároveň nevýhody, kdy se na každého nedostane. Ke každé lahvi pohlížíme s respektem, který si plně zaslouží, tak jako všichni, kteří se podíleli na tom, že může být na Vašem stole. S citem, láskou a pečlivostí se o lahve staráme a balíme. S radostí Vám lahvinku dodáme.

Pavel Švarc - zakladatel

O nás
Instagram logo

Sledujte nás a sdílejte fotky vašeho oblíbeného pití s hashtagem #destilerka

Powered by DESTILERKA.CZ