• Kategorie blogu
Blog
Laserové gravírování na dřevěné kazety
15.09.2023
Laserové gravírování na dřevěné kazety
Chcete někoho okouzlit ? I to umíme a víme jak ................ číst celé
Zobrazit všechny články
Sledujte nás na sítích

         

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Vánoční tipy na dárek
11.12.2021

Vánoční tipy na dárek

Vánoční typy na dárek

Vánoce už klepou na dveře a Ježíšek se už ptá, kdo chce co pod stromeček. Na štěstí Ježíšek nakupuje na destilerka.cz  a ví, že máme mnoho námětů na krásné vánoční dárky. Bohužel dnešní doba moc nenapomáhá velkému trajdání po venku a lidé se spíše potkávají se svými blízkými doma. Jinak tomu nebude asi ani po svátcích. Proto je potřeba dobře nakoupit na Vánoce, aby jste pak mohli návštěvu řádně pohostit. 
Co když Vám hosté přijdou totálně zmrzlí, od sněhu s nudlí pod nosem? Pak jste rádi že Vám Ježíšek přinesl jednu z medovin,  protože pak návštěvníky můžete zahřát teplou medovinou.
Stačí jen ohřát medovinu v kastrolku se stejným dílem vody a můžete přidat různou variaci koření. Kreativitě se meze nekladou. Uvidíte, jak koření krásně dochutí připravovaný nápoj. Po šálku dobré horké medoviny by roztál i ledový muž Jetti.

Zpátky ale k Vánocům. Co koupit za luxusní dárek tátovi nebo dědovi co má všechno, včetně nové corvetty do sbírky aut? Ideálně dobrou a zajímavou lahev. Například skvělou českou whisky. Pokud Váš tatínek není zrovna fanoušek obilí a dá raději přednost nějakému dobrému rumu či tuzemáku nezoufejte, máme řešení i pro Vás. Opravdová zajímavost této kategorie je River dog, neboli řečeno "vltavský říční pes", který vznikl na počest říčním plavcům horní části řeky Vltavy, kde destilérka Svachovka, která produkuje tuto laskominu, stojí. Oficiálně je nápoj zařazen do kategorie tuzemáků, ale věřte, že chuť je někde úplně jinde než většina konkurentů. Je to díky maceraci vanilky v nejjemnějším lihu, který se nechává stařit 12 měsíců v dubových sudech po Jack Danielsu, což posouvá tento produkt do nebeských výšin.  

Celý náš e-shop se zaobírá pouze českými produkty, proto naši odborníci doporučují jednoznačně dobrý ovocný destilát z našich luhů a hájů. Krásný a luxusní dárek byste mohli najít v ovocných pálenkách TOSH. Tyto láhve  produkuje stejnojmenná palírna v Těšeticích kousek od města Olomouc. Speciálně nás baví Zlatá Slivovice ze sudu, která má krásných 46% alkoholu.

Doposud jsme mysleli spíše na pány. Ale co naše drahé polovičky, kteří utváří teplo rodinného krbu o Vánocích a připravili všechno to dobré jídlo na sváteční tabuli? Ano, myslíme dámy ( ostatní pohlaví prominou ). Pokud Vaše žena, milenka či sestra preferuje spíše sladké a ne moc silné alkoholické nápoje, aby zůstala dámou i nad ránem, doporučujeme nějaký zajímavý likér. Pokud obdarovaná žena je fanynka „gintoniku“ nebo českého ginu, určitě by si vybrala z naší nabídky.

Víte na koho ale nesmíme zapomenout? Na naše maminky. Ty které nám daly život a nejvíce lásky. Těm bychom to měli vše vrátit a to přece v ničem jiném, než tak typickém pro Vánoce jako je vaječný likér. Žádná žena nebo sladký muž nepohrdne tak skvělou věcí, jako je vaječňák. To by byl přímo alkoholický zločin hodný zatracení.

Na závěr nezbývá než doporučit dárek pro všechny gastro nadšence, milovníky dobrého alkoholu a foodies. To jsou naše degustace prémiových českých likérů a pálenek.

Ať už strávíte svátky jakkoliv, s rodinou, v práci, na cestách, podle své představy nebo naopak podle své nepředstavy. Důležité je vždy se při Vánocích na chvilku zastavit, dát si šťopičku něčeho dobrého a kouknout se jestli žijeme tak, jak si přejeme. Jestli to všechno za to stálo. Jestli jste v klidu a pohodě. A to Vám přejeme i my z destilerky.cz. Prožijte Vánoce v klidu a pohodě. Dejte si dobrou sklenku a relax.  

P.s. Santo vypadni. U nás to šéfuje Ježíšek…

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vydestilované novinky do emailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách od českých mistrů destilatérů. Rozesíláme 1x za měsíc.
Naše záruky

Do 24 hodin zásilku odesíláme

  Sledování zásilky

  Zabalené v protinárazovém obalu

  3Dplatba kartou nebo dobírka

  Můžete objednat i větší množství, my zboží dodáme do 7 dnů

 

Ikony u zboží

45%  Obsah % alkoholu

  Limitovaná edice 

    Medaile či jiné ocenění

  Dárkové balení

    Laserové gravírování do dřeva

Podporujeme
 
 
 
  • Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let
  • Při převzetí zboží bude ověřen váš věk
  • Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní
Kontakty
Logo
(Po-Pá, 8-14 hod.)
Powered by DESTILERKA.CZ