• Kategorie blogu
Blog
Laserové gravírování na dřevěné kazety
15.09.2023
Laserové gravírování na dřevěné kazety
Chcete někoho okouzlit ? I to umíme a víme jak ................ číst celé
Zobrazit všechny články
Sledujte nás na sítích

         

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. GINFEST 2023
15.06.2023

GINFEST 2023

GINFEST 2023

Je to již 7. ročník této poměrně tradiční a rozhodně uníkátní chuťové záležitosti pro příznivce skvělých drinků postavených na ginech. Tentokrát v prostorách zahrady Villy Pellé u Hradčanského náměstí v sobotu 12.6.2023 od 12 hod.

A na co se můžete těšit ?

V první řadě na více jak 150 značek ze světa i giny z České republiky. A nejenom to, i skvělé koktejly z nich umíchané či zajímavé semináře, které se tentokrát zaměří na gin, jenž se vyrábí za polárním kruhem, popřípadě si můžete přijít poslechnout příběh bratrů slováků o Trenčanské borovičce.

Ale nás ze všeho nejvíce bude zajímat česká řemeslná výroba ginů. Letos se na akci chystá značka Frederick Kafka s úžasným pink ginem z grapefruitu, Dlabka distillery s giny, PRG gin a v neposlední řadě Bohemian gin. 

První Bohemian gin vyšel na konci roku 2021a stal se součastí meníčka všech milovníků ginu a to proto, že obsahuje pouze bylinky z českých luk a hájů a nestojí za ním nikdo jiný než Martin Žufánek. V roce 2022 vyšla první limitovaná edice "maková" , která se pyšnila luxusní keramickou lahví od výrobce THUN. Rok 2023 bude tentokrát v limitované edici o kopřivách a prodej bude zahájen pouze na našem eshopu. Tak doporučujeme ochutnat jednu z 1100 vyrobených lahví :-) A nebo můžete ochutnat na GINFESTU u stánku č.26.

A kde nás přesně najdete ? Podívejte na mapku Ginfestu :-)

 

Budeme se na vás těšit

Destilerka team

---------------------------------------------------------------------------

A jak bylo na GINFEST 2023 ?

  • skvělá účast
  • pohodová nálada
  • aprílové počasí

A co jsme ochutnali ?

Nejdříve jsme se zastavili u BOHEMIAN POINTU, kde probíhal křest novinky Bohemian gin kopřivový spolu s celou řadou Bohemian ginů a absinthe. Co je potřeba říci, že za touto řadou stojí Martin Žufánek a jako vždy, giny umí parfektní. Novinka má v sobě krásnou jemnost a výraznou šťavnatost a štiplavost z kopřiv, vůbec se nemusíte obávat a my doporučujeme určitě ochutnat. A možná jsme byly i osvíceni skvělým a milým úsměvem barmanky :-)

Co by to nebylo, aby jsme nejdříve nenavštili české výrobce, proto další volba padla na Frederic Kafka Distillery s jejich suchým ginem v podobě G&T, ale hlavně Grapefruitovým ginem, který je prostě boží :-) Třetí a poslední vystavovatel z ČR byla destilérka DLABKA, kde jsme se vydali ochutnat gin z višní, ale bohužel přišla bouřka, a náš zažitek se musel upozadit na úkor hledání vhodného přístřešku. Tak snad příště :-)

Ale mysleli jsme i na to co se děje mimo naše hranice, proto jsme zavítali k japonskému ginu ROKU , nebo k nejsevernější palírně v Norsku za polárním kruhem BIVROST a nebo další zajímavé značky jako HENDRICS, GORDON´S. THE BOTANICS, BOMBAY SAFIR, BULDOG a mnoho a mnoho dalších ginů.

Tak se budeme zase těšit za rok a věříme i s více českými producenty a více sluníčkem.

Ať vás provází slunce v duši 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vydestilované novinky do emailu
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách od českých mistrů destilatérů. Rozesíláme 1x za měsíc.
Naše záruky

Do 24 hodin zásilku odesíláme

  Sledování zásilky

  Zabalené v protinárazovém obalu

  3Dplatba kartou nebo dobírka

  Můžete objednat i větší množství, my zboží dodáme do 7 dnů

 

Ikony u zboží

45%  Obsah % alkoholu

  Limitovaná edice 

    Medaile či jiné ocenění

  Dárkové balení

    Laserové gravírování do dřeva

Podporujeme
 
 
 
  • Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let
  • Při převzetí zboží bude ověřen váš věk
  • Fotografie produktů a zboží jsou ilustrativní
Kontakty
Logo
(Po-Pá, 8-14 hod.)
Powered by DESTILERKA.CZ